Diablo Immortal zostało wydane na Androida i iOS, ale nie w Rosji. Oto jak go pobrać

Premiera mobilnego Diablo Immortal miała miejsce 1 czerwca, ale gra nigdy nie była dostępna w Rosji. Ci, którzy naprawdę czekali na tę grę RPG i nie chcą jej przegapić, mogą skorzystać z alternatywnych metod pobierania.

Dla Android

Z Androidem wszystko jest niezwykle proste – jeśli czegoś nie ma w Google Play, możesz skorzystać z alternatywnych witryn do pobierania aplikacji. Na przykład odpowiednia jest strona APKMirror, gdzie dostępna jest już wydana wersja Diablo Immortal.

Pakiet instalacyjny ma ponad 2 GB, dlatego zalecamy połączenie z Wi-Fi. Wybierz najnowszą wersję do pobrania (Diablo Immortal 1.4.886633 w momencie pisania tego tekstu).

Pobierz Diablo Immortal na Androida →

Instalator jest wymagany do zainstalowania pobranego pliku APKM Instalator APKMirror. Pobierz go na swój smartfon i zainstaluj. Dalej:

  • otwórz instalator APKMirror i kliknij Przeglądaj pliki;
  • wybierz plik Diablo Immortal APKM, kliknij Zainstaluj pakiet, a następnie Zainstaluj aplikację;
  • smartfon poprosi o zgodę na instalator APKMirror – potwierdź, a po 5 sekundach rozpocznie się rozpakowywanie i instalacja gry.

Aby rozpocząć, nie potrzebujesz nawet VPN. Możesz grać z kontem gościa lub z autoryzacją przez Battle.net. W grze występuje język rosyjski (bez funkcji głosowych).

Zauważ, że gra jest dość wymagająca i mocno nagrzewa gadżet.

Dla iOS

W systemie iOS instalowanie aplikacji spoza App Store jest zabronione, więc Diablo Immortal, który nie jest dostępny w Rosji, można uzyskać tylko za pomocą konta powiązanego z innym krajem.

Jak zarejestrować amerykański Apple ID, szczegółowo opisaliśmy w osobnym artykule. Krótko mówiąc, potrzebujesz:

  • wyloguj się ze swojego konta i utwórz nowe, wprowadzając nową pocztę i wybierając żądany kraj (na przykład Stany Zjednoczone);
  • uzupełnij dane osobowe, zadawaj odpowiedzi na tajne pytania, wybierz Brak w sekcji płatności i podaj adres;
  • potwierdź rejestrację kodem weryfikacyjnym.

Z nowym kontem możesz znaleźć Diablo Immortal w App Store i pobrać je na swojego iPhone’a lub iPada. Następnie możesz łatwo zalogować się na swoje stare konto. Gra będzie również dostępna w języku rosyjskim.

Przeczytaj także

7 grzechów finansowych, których zdecydowanie musisz się pozbyć w 2022 roku

10 wskaźników zdrowia do regularnego monitorowania