Chcę zarobić pensję! Razem z VTB Bank zastanawiamy się, jak to osiągnąć

Najprostszym sposobem na uzyskanie więcej jest rozpoczęcie zarabiania na pensji. Tak, to też jest możliwe! Wystarczy, że przeniesiesz go na kartę z korzystnymi warunkami. Aby to zrobić, wystarczy znaleźć odpowiednią opcję i napisać wniosek do działu księgowości.

Wygodnie jest otrzymywać świadczenia z multikartą VTB. Program lojalnościowy banku pozwala wybrać jedną z sześciu opcji motywacyjnych, dopasowaną do Twoich przyzwyczajeń finansowych. Na przykład, jeśli co miesiąc wydajesz każdą złotówkę z pensji, program Cashback będzie Ci odpowiadał: do 20% zostanie zwrócone za zakupy i płatność za usługi. Jeśli lubisz oszczędzać, wybierz program Oszczędności i otrzymuj co miesiąc procent za utrzymywanie środków na koncie. Jeśli masz kredyt hipoteczny lub inną pożyczkę, program Kredytobiorca zrobi to: da Ci zniżkę na odsetki.

Wielokartowy VTB za darmo – nie musisz wydawać pieniędzy na rejestrację lub konserwację. Dzięki niemu możesz przelać do 100 000 rubli miesięcznie bez prowizji na konto dowolnego innego banku i wysyłać pieniądze klientom VTB bez żadnych ograniczeń. Aby zamówić multikartę, wystarczy przejść do strona i wypełnij wniosek – zajmie to nie więcej niż 5 minut. Karta będzie gotowa w ciągu pięciu dni.

Ogłoszono zwycięzców konkursu fotograficznego Natura w obiektywie

Zapowiedź gry mobilnej „Władca Pierścieni”