5 usług dla tych, którzy chcą oglądać telewizję online

1. Limonkowa telewizja

  • Platformy: веб, Android, iOS, Windows, Smart TV, Android TV.
  • Liczba kanałów: ponad 250, z czego 50 jest bezpłatnych.

Liczba kanałów dostępnych dla danego użytkownika zależy od platformy i wybranego planu taryfowego. Na przykład w aplikacji mobilnej Lime HD TV jest ich 50. Kanały są darmowe, ale są reklamy. Za brak reklam na Androida i iOS właściciele serwisu proszą o 149 rubli miesięcznie.

W „Lime HD TV” można oglądać zarówno transmisje na żywo, jak i nagrania ostatnich programów telewizyjnych. Ponadto niektóre taryfy obejmują dostęp do filmów i seriali z kin internetowych. Na Androida i Android TV oferowane są dwie wersje aplikacji – o standardowej jakości i nadawanie w HD.

Strona internetowa Lime TV →

Wersja internetowa Lime TV →

2. Telewizja rówieśnicza

  • Platformy: веб, Android, iOS, Smart TV, Android TV.
  • Liczba kanałów: ponad 80, z czego około 30 jest bezpłatnych.

W Peers.TV możesz oglądać programy na żywo, a także uzyskać dostęp do nagrań z ostatnich audycji. Najnowsze możesz dodać do swojego osobistego archiwum, gdzie będą przechowywane przez okres do jednego miesiąca. Możesz także oglądać seriale i filmy za pośrednictwem Peers.TV.

W trybie darmowym wyświetlane są reklamy, niektóre kanały są blokowane. Usługa oferuje kilka opcji subskrypcji. „Lepiej w domu” otwiera wiele dodatkowych kanałów, kosztuje 299 rubli miesięcznie. „Dzieci” i „Rodzina” dają dostęp do kanałów dla dzieci lub całej rodziny. Koszt to 149 rubli. „Dla dorosłych” otwiera trzy kanały treści erotycznych, kosztuje 249 rubli miesięcznie.

Istnieje również osobna taryfa dla tych, którzy chcą tylko wyłączyć reklamy, która kosztuje 99 rubli. Odblokowuje również pięć dodatkowych kanałów.

Witryna Peers.TV →

3. Telewizja + HD

  • Platformy: Android, iOS, Android TV.
  • Liczba kanałów: ponad 100, z czego około 30 jest bezpłatnych.

Aplikacja zapewnia dostęp do kilkudziesięciu rosyjskich kanałów, jest wygodny przewodnik po programach. Istnieje kilka ustawień interfejsu, ale wszystko, czego potrzebujesz, jest na swoim miejscu.

TV+HD posiada kilka płatnych pakietów – głównie dla fanów programów sportowych. A także osobny dla tych, którzy chcą tu oglądać filmy. Reklama automatycznie znika po zakupie dowolnej subskrypcji, koszt wynosi od 50 rubli miesięcznie.

4. ViNTERA.TV

  • Platformy: Android, iOS, Smart TV, Android TV.
  • Liczba kanałów: ponad 200, z czego około 150 jest bezpłatnych.

ViNTERA.TV umożliwia oglądanie wielu kanałów na dowolnym kompatybilnym urządzeniu – wystarczy mieć wystarczającą przepustowość sieci. Znaczna część programów jest dostępna za darmo.

Za dodatkowe kanały z filmami, programami sportowymi i erotykami będziesz musiał zapłacić abonament kosztujący od 49 rubli miesięcznie. Za tę samą kwotę możesz wyłączyć reklamy w aplikacji na 30 dni. ViNTERA.TV można zainstalować na smartfonie i tablecie, a także na telewizorze lub dekoderze. Dostępny jest przewodnik po programach wbudowany w interfejs.

Strona ViNTERA.TV →

Wersja internetowa ViNTERA.TV →

5. SPB TV

  • Platformy: веб, Android, iOS, Windows, Smart TV, Android TV.
  • Liczba kanałów: ponad 100, z czego około 80 jest bezpłatnych.

Dzięki SPB TV możesz oglądać telewizję na żywo, a także powtórki ostatnich programów. Oprócz telewizji realizowane są również nagrania radiowe, występy muzyczne i audio.

Darmowa wersja SPB TV wyświetla reklamy, a niektóre treści są blokowane. Za 99 rubli miesięcznie platforma otwiera pełny dostęp do biblioteki multimedialnej programów telewizyjnych i filmów oraz wyłącza reklamy. A za 249 rubli otrzymasz również ponad 30 kanałów premium i dostęp do nagrań telewizyjnych.

Dzięki funkcji „Air on Pause” możesz przerwać oglądanie transmisji, a następnie od tego samego momentu wrócić i oglądać dalej. Ale tylko subskrybenci mają taką możliwość. Istnieją dwie wersje aplikacji – dla Rosji i dla innych krajów.

Strona SPB TV →

Przeczytaj także

Jak korzystać z płatności automatycznych, aby ułatwić życie, a nie portfel

Kto może skorzystać z terapii DPDH – Lifehacker